SAFaroma Ardıç Katranı Sabunu Doğal El Yapımı 150g

SAFaroma Ardıç Katranı Sabunu Doğal El Yapımı 150g

Ürün Kısa Açıklama


Fiyat:
69.90 ₺
Adet:

Ürün Detayları

ARDIÇ KATRANI SABUNU

Ardıç Katranı Sabunu, hassas cilt tipleri için oldukça faydalıdır. Sedef hastalığı dahil olmak üzere cildinizdeki kaşıntılı veya tahriş olmuş bölgelere uygulandığında fayda sağlar. Saç derisinde kullanıldığında kepek sorununu giderilmesine yardımcı olur ayrıca saç dökülmesini azaltmada ve saçların sağlıklı uzamasında da etkilidir.

Ardıç Katranı Sabunu Faydaları

Ardıç katranı sabunu, kurutulmuş ardıç katranının zeytinyağı ve pamuk yağı ile birleştirilmesiyle hazırlanır. Herhangi bir hayvansal katkı maddesi içermeyen üründe renklendirici de bulunmaz. Ardıç katran sabunu özellikle cilt ve saç üzerinde etkilidir. 

  1. Her cilt tipi için kullanılabilir: En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde kullanılabililir. Düşük PH değeri sayesinde hassas ciltler de dahil, cildi tahriş etmeden kurutmadan nemlendirerek, derinlemesine temizlik ve iyileşme sağlar.
  2. Cildinizi Gençleştirir: Cildi nemlendirme özelliğinden ötürü, yaşlanmayı geciktirmede etkili olan ardıç katranı sabunu cildin sağlıklı ve dinç gözükmesine katkı sağlar.
  3. Lekelere Karşı Etkilidir: Vücutta oluşmuş olan koyu halkaların ve lekelerin giderilmesine, içeriğindeki vitaminler sayesinde destek olur.
  4. Sedef hastalığı semptomlarını hafifletir: Ardıç katranı sabunu, kaşıntı ve kepeklenme gibi sedef hastalığı semptomlarını hafifletmekte  etkilidir.
  5. Yaygın Cilt sorunlarına karşı etkilidir: Akne, siyah noktalar, kaşıntı, egzama, sedef, mantar, dermatit, uyuz, güneş lekeleri gibi en sık görülen cilt rahatsızlıklarına karşı kullanılabilir.
  6. Saçınıza dost sabun: Saç dökülmesi ve kepek oluşumunu önler, ölü saç hücrelerinin atılmasına yardımcı olur. 
  7. Yağlı ciltlere Destek:  Cildinizin yağını dengeler ve doğal bir görünüme ve nem dengesine kavuşmasını destekler.

2x3-5ml-arbovitae.png
2x3_281x422_arborvitae_botanical_us_english_web.jpg

Welcome back to wellness.

Welcome back! Would you like to join this wellness program where you left off or start over from the beginning?
{{if params.thumbnailUrl}} {{else}} {{/if}}
{{= params.productName}}
{{= params.itemPrice}}
PV {{= parseFloat(params.itemPV).toFixed(2)}}
{{if params.disablePickUpBtn}} {{else}} Pick up where I left off {{/if}}