Eşek Sütü Sabunu Doğal El Yapımı 150g

Eşek Sütü Sabunu Doğal El Yapımı 150g

Ürün Kısa Açıklama


Fiyat:
69.00 ₺
Adet:

Ürün Detayları

Eşek sütü içeren sabunlar hertürden cilt rahatsızlığını gidermek için yeterlidir. Ancak burada Dr.A.Yavuz SAFaroma’nın saf ve doğal, hindistancevizi yağı, çay ağacı yağı, argan yağı ve daha pek çok yağ, eşek sütü ile güçlü bir uyum sağlayacaktır. Bu yağlar, sabunların ardından, her kullanımdan sonra cildinizi pürüzsüz ve yumuşak hale getirir.

 

" required>

Eşek Sütü Neden Mucizevi Cildin Doğal İksiri olarak adlandırılıyor?

Eşek sütü, sahip olabileceğiniz her tür cilt sorununu çözmenize yardımcı olabilecek her türlü besin ve vitaminle doludur. İçinde kimyasal bulunan birçok ürünün bir sorunu çözdüğü söyleniyor. Ancak eşek sütü, her cilt sorununu birkaç hafta içinde ortadan kaldıracak şekilde her bir sorunu bir bir çözebilecek güçtedir.

Eşek sütü, yapısı itibariyle anne sütüne en yakın içeriğe sahip süttür. İçeriğindeki şu vitamin ve besinler onu güzellik ve cilt bakımı için bir nimet haline getirir.

A vitamini

B1 vitamini

B6 vitamini

C vitamini

D vitamini

E vitamini

Omega 3 ve Omega 6

Birçok antioksidan

Kalsiyum, Magnezyum, Fosfor ve Çinko.

EŞEK SÜTÜ SABUNU FAYDALARI

1.    En iyi Nemlendirici görevi görür: Eşek sütünden yapılan sabunlar bulabileceğiniz en iyi nemlendiricilerdir. Bunun nedeni, eşek sütünün insan derisi seviyesine yakın bir PH değerine sahip olmasıdır. Bu nedenle Eşek Sütünden yapılan sabunlarımız cildi nemlendirir ve cildin doğal nemini korur.

2.    Akneli Ciltler İçin İdealdir:Eşek sütünde bulunan antibakteriyel özellikler akne, egzama ve sedef hastalığı gibi cilt rahatsızlıkları için doğal bir çare olarak çalışabilir. Yaz aylarında ve her gün işe gidip gelen kişilerde ciltte kızarıklık ve tahriş görülmesi sık görülen bir durumdur. Bu gibi durumlar için cildinizi yatıştırmaya yardımcı olabilecek Eşek Sütü Sabununuz var. 

3.    Cildin yenilenmesine yardımcı olur: Cilt tipiniz ne olursa olsun, ister kuru, ister yağlı, hatta hassas olsun, Dr.A.Yavuz SAFaroma sabunlarını kullanabilirsiniz. Eşek sütü tüm cilt tiplerinde harikalar yapar. Aynı zamanda cilt hücrelerinin yenilenmesine de yardımcı olur. Bu, eşek sütünün içinde bulunan ana bileşen olan retinol sayesinde olacaktır.

4.    Kırışıklık Karşıtı Etkileri Vardır: Yüzün ve cildin her yerinde gevşek cilt ve kırışıklıklar gibi erken yaşlanma belirtilerinden bıktınız mı? Eşek sütünden yapılan sabunlar, cilt kaslarınızı sıkılaştırmaya yardımcı olabilir ve kırışıklıklarınızın bir sihir gibi kaybolmasını sağlayabilir. Sabunumuz , cildinizin gençleşmesi ve genç görünmesini sağlayan, lekeleri ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olan yumuşak bir formülü içerir.

5.    Doğal Peeling: Kusursuz bir cildi kim istemez? Cildinize peeling yapmak, tüm ölü hücreleri çıkarmak ve hatta yenilerini ortaya çıkarmak için eski cilt hücrelerini dökmeye imkan vermektir. Eşek sütü, tam da bu amaca hizmet eden doğal laktik asit içerir. Kimyasal ürünlerle peeling yapmak ve bu ürünleri kullanmak yerine, doğal organik eşek sütü sabunları kullanmak peelingi daha kolay, sağlıklı ve keyifli hale getirebilir.

Eşek Sütü Sabununa Takviye Olarak Dr.A.Yavuz SAFaroma ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Eşek sütü içeren sabunlar hertürden cilt rahatsızlığını gidermek için yeterlidir. Ancak burada Dr.A.Yavuz SAFaroma’nın saf ve doğal, hindistancevizi yağı, çay ağacı yağı, argan yağı ve daha pek çok yağ, eşek sütü ile güçlü bir uyum sağlayacaktır. Bu yağlar, sabunların ardından, her kullanımdan sonra cildinizi pürüzsüz ve yumuşak hale getirir.

2x3-5ml-arbovitae.png
2x3_281x422_arborvitae_botanical_us_english_web.jpg

Welcome back to wellness.

Welcome back! Would you like to join this wellness program where you left off or start over from the beginning?
{{if params.thumbnailUrl}} {{else}} {{/if}}
{{= params.productName}}
{{= params.itemPrice}}
PV {{= parseFloat(params.itemPV).toFixed(2)}}
{{if params.disablePickUpBtn}} {{else}} Pick up where I left off {{/if}}